1997 yılında kurulan Alfa Kimya şirketi vizyon olarak kaliteyi benimsemiş bir firmadır.Kurulduğu günden beri hep gelişime açık hep ilerlemeyi hedeflemektedir.Kurulduğu günden beri kazan kimyasalları yani su şartlandırma kimyasalları ön planda tutan firma daha sonra teknolojinin gelişmesiyle de reverse osmoz (ters ozmos) ve yumuşatma sistemleri kısmında da uzmanlaşmıştır.

 

Yılık %40 bir büyüme yapan firma basarılarına başarı katıyor.Türkiyenin 4 ilen hizmet verirken 71 iline artık ürün satmakla birlikte yurt dışına ithalat yapmaktadır.İşletme kapasitesi başlangıçtan bu yana %200 artış göstermektedir.Bu büyümenin sebebi kaliteden ödün vermemesi hizmette sınır tanımamasıdır.

 

Firma kalitesini tasdikleyen birçok belgeyede sahiptir.bunların bazıları NSF,FDA,OHSAS,ISO ve daha birçok belgeye sahiptir.Aynı zamanda bazı işlerde çözüm ortaklığı yapmaktadır.Yüksek teknoloji laboratuvarda suyun tamamen analizi yapılıp teklifler ve işler bu şekide başlangıç yapılır.

 

Firmanın en büyük özelliği ne olursa olsun her zaman doğru işi yapıp sorun temiz bir iş ortaya çıkarmak. Ar-ge laboratuvarda ise geleceğin kimyasını yaratmak için gece gündüz çalışıyor.

 

Firma tek bir söz ile hareket ediyor ‘’Başarı bir yolculuktur bir varış noktası değil’’

 

Hizmetlerimiz

-Reverse ozmosis sistemleri

-Su kimyasalları

-Kazan kimyasalı

-Deiyonize su

-Ultura saf su

-Antiskalant-Temizlik kimyasalı

-Arıtma sistemi

-Genel kimyasallar

-Kireç önleyici-Pas önleyici

-Ters Ozmoz

 

 

SERTİFİKALAR:

0 322 458 89 17
info@alfachem.com.tr

Tüm hakları saklıdır (c) 2019
Web Tasarımı Adana destech.com.tr